Megep Alanlari-Modülleri

9. Sınıflar İçin Ortak Öğretim-Çerçeve Programı

9. Sınıflar İçin Ortak Öğretim-Çerçeve Programı

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır. Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir. Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

Yapılan değişikliklerin en doğru adresi her zaman resmi web sayfasıdır. sitemizdeki paylaşımlar bilgilendirme amaçlı olup güncelliğinden ve içeriğinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz.

Aşağıdaki Linkler ve Duyurular 2019-2020 eğiitm Öğretim Yılı 15 Eylül 2019 Tarihinde Güncellenmiştir. Her Sınıfın Kendi Çerçeve Öğretim Programı uygulanacaktır.

 

Konu ile İlgili Açıklama için Tıklayınız

Tüm eğitim camiasına başarılı ve verimli bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

  indir
9. Sınıflar için Haftalık Ders Çizelgesi
 indir
Mesleki Gelişim Dersi Öğretim Programı
 indir
Mesleki Gelişim Dersi Ders Bilgi Formu
 
Kurul Kararı:
- İlgili kararları ve seçmeli ders listesini indirmek için tıklayınız.

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.