Megep Alanlari-Modülleri

9. Sınıflar İçin Ortak Öğretim-Çerçeve Programı

9. Sınıflar İçin Ortak Öğretim-Çerçeve Programı

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır. Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir. Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

Aşağıdaki Linkler 2018-2019 eğiitm Öğretim Yılı 14 Eylül 2018 Tarihinde Güncellenmiştir. Her Sınıfın Kendi Çerçeve Öğretim Programı uygulanacaktır, Mesela 10. Sınıflar için verilen Çerçeve Öğretim Programı Sadece bu sene 10 daki öğrencileri etkiler. 11. Sınıf için 11. Sınıf Çerçeve Öğretim Programlarını Kullanınız.

indir
9. Sınıflar için Haftalık Ders Çizelgesi
 
indir
Mesleki Gelişim Dersi Öğretim Programı
 
indir
Mesleki Gelişim Dersi Ders Bilgi Formu
 
 
Kurul Kararı:
- İlgili kararları ve seçmeli ders listesini indirmek için tıklayınız.

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.