Megep Alanlari-Modülleri

Borçlar Ve Ticaret Hukuku Dersi Modülleri(Güncel)

Borçlar Ve Ticaret Hukuku Dersi Modülleri

BORÇLAR VE TİCARET HUKUKU
Borcu meydana getiren unsurları incelemek, borcu doğuran sebepleri incelemek, borcu doğuran sözleşmeler yapmak, borç ilişkisinde özel durumlarla ilgili işlemler yapmak,  borç ilişkisini sonlandırmak ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Borçlar Hukuku dersi ile öğrenciye hukuksal olarak borç ilişkilerinin doğuşu ve bununla ilgili yasal süreçleri izleyebilme yeterliklerinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlilikler
Borçların Doğuşu 40/32 Borcu doğuran sebepleri tespit etmek
Borç İlişkileri 40/32 Borç ilişkilerini yorumlamak

İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz

FOET KoduModül AdıModül Durum
380 Borç İlişkileri Hazır / İndir
380 Borçların Doğuşu Hazır / İndir

Harita-Tapu-Kadastro, harita,tapu,harita tapu, kadastro, modülleri,modül, modüller, tapu kadastro,modulleri, indir, megep harita, harita megep, megep kadastro, megep tapu, tapu, kadastro, Borçlar, Ticaret, Hukuku,Dersi, Modülleri, borçlar, doğuşu ,ilişkileri, borç,

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.