Megep Alanlari-Modülleri

İdare Hukuku Dersi Megep Modülleri (Güncel)

İdare Hukuku Dersi Megep Modülleri

İDARE HUKUKU
Merkezî ve mahallî idareler, yerinden yönetim kuruluşları, idari işlemler, kamu hizmeti, kamu görevlileri, kamu malları ve idarenin sorumluluğu ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

İdare Hukuku dersi ile öğrenciye hukuk kurallarına, anayasal hak ve sorumluluklarına uygun davranabilmesi yeterliklerinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlilikler
İdare ve İdare Hukuku 40/32 İdare Hukuku’nun esaslarını kavramak
Kamu Düzeni 40/24 Kamu düzeninin yapısını kavramak

İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz

İdare Hukuku Dersi Megep Modülleri

Modül KoduModül AdıModül Durum
380H00022 İdare Ve İdare Hukuku Hazır / İndir
380H00023 Kamu Düzeni Hazır / İndir

Harita-Tapu-Kadastro, megep harita, harita megep, megep kadastro, megep tapu,İdare Hukuku,Dersi,Megep Modülleri,harita,tapu,harita tapu, kadastro,modülleri,modül,modüller,tapu kadastro,modulleri,indir,kamu,düzeni,idare hukuku,hukuk

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.