Meslekciyiz.com alan adı satılık

Haberler

Teknik Resim Defteri ve Takım Çantası-Cavit Aydemir

Teknik Resim Defteri ve Takım Çantası-Cavit Aydemir

Teknik Resim Defteri, Atelye Önlüğü, Cetvel Takımı ve Takım Çantası-Cavit Aydemir

 

Üretim ve hizmet sektörlerinde görev alan öğrencilerimiz, aldıkları eğitimin temeli olan, “Teknik ve Meslek Resim” bilgilerini, görev alanları içerisinde kullanmaktadırlar.Okullarımızda verilen mesleki bilgiler, teknik çalışma içerisinde vazgeçilmezdir.


Bu anlayışla; Teknik ve Meslek Resim kitabını, derslerimizde karşılaştığımız sorunları ve değişen eğitim sistemimizi dikkate alarak yeniden düzenledim. Kitabım; ders saatini dikkate alarak, açıklamalı konu anlatımı, şema - devre çizimleri ve uygulama sayfalarından oluşmaktadır.

Kitabımın öğretmen arkadaşlarıma ve sevgili öğrencilerimize yararlı olmasını diliyor, gelecek öneri ve eleştirilerden dolayı teşekkür ediyorum.

Kitap Yazarı: Cavit AYDEMİR
Kitap Fiyatı: 20 TL (Toptan) 15 TL (Parakende)


KİTABI SATIN ALMA YOLLARI

1.Yol: E-posta adresine
İsminizi, Adresinizi, Telefon numaranızı içeren mesaj gönderin.

E-Posta Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2.Yol: Telefonla ulaşın
SMS gönderin, telefonla görüşme yapın veya çağrı bırakın.


Telefon Numaram:
0505 232 55 72

Aşağıdaki resimleri daha büyük görüntülemek için resim üzerinde mouse'nin sağ tuşuna basıp farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza kaydedebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.