Haberler

Akademisyenlerle istişare toplantısı yapıldı

Akademisyenlerle istişare toplantısı yapıldı

Genel Müdürlüğümüzce 2017-2018 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilen tematik mesleki ve teknik eğitim uygulaması ile mesleki ve teknik eğitim alanında yapılmasına ihtiyaç duyulan yenilikler konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere 07.12.2017 tarihinde, Ankara Kızılcahamam'da Genel...


Genel Müdürlüğümüzce 2017-2018 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilen tematik mesleki ve teknik eğitim uygulaması ile mesleki ve teknik eğitim alanında yapılmasına ihtiyaç duyulan yenilikler konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere 07.12.2017 tarihinde, Ankara Kızılcahamam’da Genel Müdürlüğümüz yetkililerinin ve akademisyenlerin katılımı ile bir istişare toplantısı düzenlendi.

Yoğun bir gündemle gerçekleştirilen toplantıya Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY, Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanları Yusuf ÇİDEM ve Mehmet Salih CANBAL, Genel Müdürlüğümüz uzmanları ile Abant İzzet Baysal Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Nurettin AKÇAKALE, Afyon Kocatepe Üniversitesinden Doç. Dr. M. Serhat BAŞPINAR, Yrd. Doç. Dr. Mehmet KAHRAMAN, Bursa Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Ramazan KURT, Prof. Dr. Şule ALTUN KURTOĞLU, Doç. Dr. Ece ÜNÜR YILMAZ, Gazi Üniversitesinden Doç. Dr. Erdal IRMAK, Yrd. Doç. Dr. Meral BÜYÜKYAZICI, Dokuz Eylül Üniversitesinden Prof. Dr. Selçuk NAS, Erciyes Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Adem KARCI, Karabük Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Zafer ALBAYRAK, Sakarya Üniversitesinden Prof. Dr. Can HAŞİMOĞLU, Prof. Dr. Hüseyin ÜNAL, Prof. Dr. Remzi ALTUNIŞIK, Prof. Dr. Zafer TATLI, Doç. Dr. Yusuf ÇAY, Yrd. Doç. Dr. Barış BORU, Yrd. Doç. Dr. Mustafa CAN, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Zahid YILDIZ, Süleyman Demirel Üniversitesinden Doç. Dr. Habib GÜRBÜZ, Yıldırım Beyazıt Üniversitesinden Prof. Dr. Adem ÇİÇEK katıldı.

Toplantıya katılarak değerli görüş ve önerileri ile mesleki ve teknik eğitimin iyileştirilmesine katkı sunan akademisyenlerimize teşekkür ederiz.

 

Kaynak MEB

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.