Haberler

Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi

Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi

Ulusal Ajans'ın 2017 yılı Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi kapsamında yapılan başvurulardan uygunluk kontrolü̈ aşamasını geçen başvurular ayrıntılı değerlendirmeye tabi tutulmuş ve içerik değerlendirmesi sonucunda; Türkiye'den İzmit Mesleki ve Teknik...


Ulusal Ajans'ın 2017 yılı Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi kapsamında yapılan başvurulardan uygunluk kontrolü̈ aşamasını geçen başvurular ayrıntılı değerlendirmeye tabi tutulmuş ve içerik değerlendirmesi sonucunda; Türkiye'den İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Akreditasyon Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Erasmus+ Mesleki Eğitim ve Öğretim Hareketliliği Akreditasyon Belgesi, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından öğrenci ve öğretmenler için mesleki eğitim ve öğretim hareketliliği projeleri gerçekleştirme başarısını ispatlamış kuruluşlara, çok yıllı yeni bir kaynak sağlayarak uluslararası stratejilerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktadır.  Türkiye’de bugüne kadar sadece 3 kuruma verilen Akreditasyon Belgesi, uluslararası iş birlikleri için Brüksel merkezli projeler ve Horizon 2020 gibi AB hibelerinden faydalanmak için de önemli bir prestij belgesidir.

 http://mtegm.meb.gov.tr/www/mesleki-egitim-ve-ogretim-hareketliligi-akreditasyon-belgesi/icerik/1903

Bu seneki değerlendirmeler sonucunda Akreditasyon Belgesi almaya hak kazanan İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürüne söz konusu belge Ankara’da düzenlenen bir tören ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY ve Ulusal Ajans Uzmanı Sayın Merve İLKKUTLU tarafından takdim edilmiştir

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.