Merhaba Arkadaşlar Lütfen Okuyunuz! Bir çok arkadaşımız zümre plan vb işlerini bitirmenin rahatlığını yaşarken bir çok arkadaşımız ise "nasıl yaparım","nasıl yapıcam"" nereden bulacağım" diye kara kara düşünmekte ve ders planlarını araştırmaktadır. Bu konuda " herkes çalışsın kendi planını kendisi yapsın " demektense lütfen şöyle düşünelim ; göreve yeni başlamış veya bir derse ilk defa giren yüzlerce belki binlerce arkadaşımız var , sorup bilgi alabilecek zümresi olmayan bir çok meslektaşımız var. Hepimiz bi şekilde bu yollardan geçtik. Arkadaşlarımızın motivasyonunu kırmamak adına çiçeği burnunda bu arkadaşlarımıza yardımcı olmak önemli bir görevdir diye düşünüyorum bu nedenle yaptığımız planları ve zümreleri internet üzerindeki paylaşım sitelerinde paylaşmaktan çekinmeyelim. Zümre ve planlardaki isimleri silerek gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Eğer elinizdeki dokumanları sitemizde paylaşmak isterseniz buraya tıklayarak forumumuza üye olup paylaşım yapabilir veya meslekciyiz.com@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürler

Megep Alanlari-Modülleri

Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

 

Reklam Alanı

Prototip Ürünler Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Prototip Ürünler Dersi Megep Modülleri

PROTOTİP ÜRÜNLER
Turistik ve hediyelik eşyalar, Kutlama aksesuarları ve hediyelik eşyaların sunumu için ambalaj yapımı ile ilgili konuların verildiği derstir.

Bu derste öğrenciye; Prototip turistik ve hediyelik eşyalar yapmak , Prototip Kutlama aksesuarları yapmak, Hediyelik eşyaları sunum yapmak yeterliklerini kazandırmak amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlilikler
Turistik ve hediyelik eşyalar 40/32 Prototip turistik ve hediyelik eşyalar yapmak
Kutlama aksesuarları 40/32 Prototip Kutlama aksesuarları yapmak
Hediyelik eşya ambalajları 40/32 Hediyelik eşyaları sunum yapmak

 Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

Prototip Ürünler Dersi Megep Modülleri

FOET KoduModül AdıModül Durum
215 Hediyelik Eşya Ambalajları Hazır / İndir
215 Kutlama Aksesuarları Hazır / İndir
215 Turistik Ve Hediyelik Eşyalar Hazır / İndir

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.