Merhaba Arkadaşlar Lütfen Okuyunuz! Bir çok arkadaşımız zümre plan vb işlerini bitirmenin rahatlığını yaşarken bir çok arkadaşımız ise "nasıl yaparım","nasıl yapıcam"" nereden bulacağım" diye kara kara düşünmekte ve ders planlarını araştırmaktadır. Bu konuda " herkes çalışsın kendi planını kendisi yapsın " demektense lütfen şöyle düşünelim ; göreve yeni başlamış veya bir derse ilk defa giren yüzlerce belki binlerce arkadaşımız var , sorup bilgi alabilecek zümresi olmayan bir çok meslektaşımız var. Hepimiz bi şekilde bu yollardan geçtik. Arkadaşlarımızın motivasyonunu kırmamak adına çiçeği burnunda bu arkadaşlarımıza yardımcı olmak önemli bir görevdir diye düşünüyorum bu nedenle yaptığımız planları ve zümreleri internet üzerindeki paylaşım sitelerinde paylaşmaktan çekinmeyelim. Zümre ve planlardaki isimleri silerek gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Eğer elinizdeki dokumanları sitemizde paylaşmak isterseniz buraya tıklayarak forumumuza üye olup paylaşım yapabilir veya meslekciyiz.com@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürler

Megep Alanlari-Modülleri

Aradığınızı bulamadınız mı ? Buradan aramayı deneyin!!

 

Reklam Alanı

Animasyon Hizmetleri Dersi Modülleri (Güncel)

ANİMASYON HİZMETLERİ DERSİ MODULLERİ  (EĞLENCE HİZMETLERİ)

ANİMASYON HİZMETLERİ, Animasyona hazırlık, aktivite programı, çalışma alanı hazırlama ve kişisel bakım ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bu derste öğrenciye; eğlence hizmetlerinde aktivite programlarını araştırarak programa uygun animasyona hazırlık yapma yeterliklerini kazandırmak amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlikler
Animasyona Hazırlık 40/32 Animasyona hazırlık yapmak
Aktivite Programı 40/24 Aktivite programı hazırlamak
Çalışma Alanı Hazırlama 40/24 Çalışma alanını hazırlamak
Kişisel Bakım 40/16 Kişisel bakım yapmak

 Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

ANİMASYON HİZMETLERİ DERSİ MODULLERİ

OET KoduModül AdıModül Durum
812 Aktivite Programı Hazır / İndir
812 Animasyona Hazırlık Hazır / İndir
812 Çalışma Alanı Hazırlama Hazır / İndir
815 Kişisel Bakım Hazır / İndir

 

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.