Megep Alanlari-Modülleri

Ticaret Hizmetleri Dersi Modülleri (Güncel)

 TİCARET HİZMETLERİ DERSİ MODÜLLERİ  (BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK ALANI)

TİCARET HİZMETLERİ
Bildirimler, ödemeler ve mesleki paket programlar konularında bilgilerin verildiği derstir.

Bu derste öğrenciye, örgüt ve iş yapısına uygun bildirimleri doldurma, ödemeleri alma, faturalar ve kıymetli evrakları hazırlama, paket programlarla stok, cari kartları doldurma, işletme, finansman, pazarlama, reklam, satış, iş hukuku, kariyer gelişimi ve iş kurma yeterlikleri kazandırmak amaçlanmaktadır.

Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlikler
Bildirimler 40/24 Bildirimleri izlemek
Ödemeler 40/24 Ödeme takibi yapmak

 Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak " Hedefi Farklı Kaydet " seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

TİCARET HİZMETLERİ DERSİ MODÜLLERİ

FOET KoduModül AdıModül Durum
344 Bildirimler Hazır / İndir
344 Ödemeler Hazır / İndir

 Ticaret Hizmetleri Dersi Modülleri, Ticaret Hizmetleri, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik, Büro, Yönetimi, Sekreterlik, modulleri, ofis, modul indir, megep modulleri indir, örgüt ve iş yapısına uygun bildirimleri doldurma, ödemeleri alma, faturalar ve kıymetli evrakları hazırlama, paket programlarla stok, cari kartları doldurma, işletme, finansman, pazarlama, reklam, satış, iş hukuku, kariyer gelişimi ve iş kurma,büro,büro yönetimi,sekreterlik,büro yönetimi modülleri,modül,modüller,sekreterlik modülleri,

 

Dost Siteler: Bursa Rehberi Ulus Otomasyon Guvenli Emlak Megepmodulleri Megep Modülleri

Sitemizin resmi MEGEP sitesi ile herhangi bir bağı yoktur.
Sitemiz üzerinde bulunan MEGEP dokumanları resmi siteden alınmıştır.
Dokümanların güncelliğinden sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcıların paylaştığı dosya ve mesajların sorumlulukları kendilerine aittir. Herhangi bir lisans hakkınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. ilgili dokuman veya yazı en kısa sürede kaldırılacaktır.